Savior Otomasyon Eğitimleri

Savior Otomasyon, 2020 yılı boyunca, tedarikçilerine Panasonic FPWIN PRO7 ve Weintek Easy Builder 6 için eğitimler verecek. Eğitim takvimi ve eğitimlerin içeriğini öğrenmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Panasonic FPWIN PRO7 Eğitimi

Saat 09:30-16:30 arası 1 gün

Katılımcılara Panasonic PLC’lerin donanım yapısı ve fonksiyonlarının gösterilmesi. Panasonic PLC’leri programlamak için kullanılan FPWIN PRO7 yazılımının tanıtılması. Temel programlama fonksiyonlarının kullanımının gösterilmesi. Çalışan PLC’deki programın izlenmesi ve yedek alınmasının öğretilmesi. Eğitimin sonunda sertifika verilecektir. Bu tarihteki eğitime katılım yeterli sayıya ulaşmadığı durumda eğitim tarihi değiştirilebilir. Yapılacak değişiklik 1 hafta önceden bu eğitime kayıt olan müşterilerimize bildirilecektir.

Eğitimi incele

Weintek Easy Builder 6 Eğitimi

Saat 09:30-16:30 arası 1 gün

HMI ve kontrolör arası haberleşmenin sağlanması, veri alış verişi, Weintek HMI programlanması için gereken arayüzün tanıtılması. Eğitimin sonunda sertifika verilecektir. Bu tarihteki eğitime katılım yeterli sayıya ulaşmadığı durumda eğitim tarihi değiştirilebilir. Yapılacak değişiklik 1 hafta önceden bu eğitime kayıt olan müşterilerimize bildirilecektir.

Eğitimi incele